Titles you rated
Empress CheonchuRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5