Movies
Ratings
1096
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5- The Voice of MotherRated ★ 2.5
My Brother, My BrotherRated ★ 3.0
Desi OonRated ★ 2.5- Zombie Safari - First BloodRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.5
HarpyaRated ★ 3.0