Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0