Movies
Ratings
84
The ThievesRated ★ 1.5
OnceRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0