Movies
Ratings
607
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 3.0
RoboCop: Prime DirectivesRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 2.5
Johnny MnemonicRated ★ 3.0
The OneRated ★ 2.5
RoboCop 3Rated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.5
HighlanderRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0