Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0