Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5