Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0