Series
Ratings
261
JinRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
- 원한 해결사무소Rated ★ 3.0
- OuroborosRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0