Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Gangsta.Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- B: The BeginningRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5