Titles you rated
Douluo ContinentRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Ancient Love PoetryRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0