Movies
Ratings
1171
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0- Her 5th RoomRated ★ 1.0
- WonderlandRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5