Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5