Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I Am Heath LedgerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0