Movies
Ratings
430
PaprikaRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
HugoRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5