Movies
Ratings
110
RED 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0