Series
Ratings
67
SKY CastleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.5- RNARated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0