Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Radiant OfficeRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0