Titles you rated
 NewtopiaRated ★ 3.5 NewtopiaRated ★ 3.5
 TempestRated ★ 2.5 TempestRated ★ 2.5
 Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5 Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 1.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
 A Shop for KillersRated ★ 2.5 A Shop for KillersRated ★ 2.5
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5 Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5 Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
 HappinessRated ★ 1.5 HappinessRated ★ 1.5
 Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.0 Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.0
 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
 Catch The GhostRated ★ 3.5 Catch The GhostRated ★ 3.5
 Memories of the AlhambraRated ★ 4.0 Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 Doctor PrisonerRated ★ 3.5 Doctor PrisonerRated ★ 3.5
 New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0 New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 3.0