Titles you rated
GravityRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.5
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0