Titles you rated
Suspect XRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.5