Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
GANTZRated ★ 4.5