Movies
Ratings
60
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5