Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0