Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0