Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Showing UpRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 0.5
NosferatuRated ★ 1.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5