Series
Ratings
29
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
VeepRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0- WantedRated ★ 3.5