Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Mary MagdaleneRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5