Series
Ratings
12
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5