Movies
Ratings
1718
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
An Autumn TaleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
GandhiRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0