Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 0.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 1.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0