Movies
Ratings
30
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0