Titles you rated
The PacificRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
LastRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 0.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.0
JugglersRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0