Movies
Ratings
179
The Wizard of OzRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5- LassieRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
HitchRated ★ 1.0
Gnomeo & JulietRated ★ 2.0
The LoraxRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5