Series
Ratings
46
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0