Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0