Movies
Ratings
315
SpyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0