Movies
Ratings
642
100 Yen LoveRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 2.0
From Me To YouRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.5
SteamboyRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5