Movies
Ratings
732
For SamaRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5- AdulthoodRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 1.0