Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0