Titles you rated
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Insadong ScandalRated ★ 2.5
21Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
OuijaRated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 0.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5