Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0