Movies
Ratings
205
ChefRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Police Story 2013Rated ★ 0.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5