Movies
Ratings
662
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Wedding CrashersRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0