Titles you rated
TwentyRated ★ 5.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.5- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 3.5
Be with MeRated ★ 2.5
SairenRated ★ 3.5
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 4.0
The MessengersRated ★ 4.0
The Grudge 2Rated ★ 4.0
Sorority RowRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 3.5
GhastlyRated ★ 3.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 4.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.5