Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5