Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0