Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0