Titles you rated
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.5