Movies
Ratings
342
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.5